Tarantula Güvenlik ve Otomatik Kapı Sistemleri / Akıllı Ev sistemleri Hakkında

Hakkımızda

Tarantula Güvenlik Sistemleri 40 yılı aşan Elektronik Üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren elektronik konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz, Otomatik Kapı Kontrol Kartları, Uzaktan Kumanda, Rf Alıcıları, Emniyet Fotoselleri, Led'li Flaşör Lamba ürünleriyle Otomatik Kapı Sistemlerine yardımcı ürünleriyle müşterilermize hizmet vermekteyiz. Kurulduğu andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Otomatik Kapı Sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, satış sonrası hizmet ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan Tarantula Güvenlik Sistemleri Gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Misyonumuz

Gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Vizyonumuz

Kurulduğu andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Otomatik Kapı Sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Gate Electronics